Zmiana organizacji pracy Uczelni z powodu epidemii COVID-19

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
10 kwietnia 2020

Realizując rozporządzenia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania niektórych podmiotów systemu szkolnictwa wyższego i nauki w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (zobacz niżej: Podstawa prawna), zawieszone zostają wszystkie zajęcia dydaktyczne zaplanowane w Gdańskiej Szkole Wyższej, realizowane na terenie Uczelni w okresie od 12 marca do 26 kwietnia 2020 r. na studiach I i II stopnia, studiach podyplomowych oraz szkoleniach. Uczelnia uruchomiła zdalne kształcenie (na odległość), zgodnie z zaleceniami ministerstwa. Ponadto zmieniła się organizacja pracy Uczelni i jej filii.

Czytaj komunikat na stronie internetowej Uczelni

 

Podstawa prawna

  1. Rozporządzenie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 11 marca 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania niektórych podmiotów systemu szkolnictwa wyższego i nauki w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz.U. poz. 405) (link¹)
  2. Przedłużenie zawieszenia zajęć dydaktycznych na terenie uczelni do 10 kwietnia 2020 r.: rozporządzenie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 23 marca 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania niektórych podmiotów systemu szkolnictwa wyższego i nauki w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz.U. poz. 511) (link¹)
  3. Przedłużenie zawieszenia zajęć dydaktycznych na terenie uczelni do 26 kwietnia 2020 r.: rozporządzenie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 9 kwietnia 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania niektórych podmiotów systemu szkolnictwa wyższego i nauki w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz.U. poz. 643) (link¹)

¹ linki do aktów prawa powszechnego przekierowują do Internetowego Systemu Aktów Prawnych Sejmu RP

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:Gdańska Szkoła Wyższa z siedzibą w Gdańsku
Data utworzenia:2020-04-10
Data publikacji:2020-04-10
Osoba sporządzająca dokument:Tomasz Mikołajczewski
Osoba wprowadzająca dokument:Tomasz Mikołajczewski
Liczba odwiedzin:4897